Akzer Taşımacılık

Akzer Taşımacılık Otomotiv ve Sosyal Hizmetler San. Tic. LTD. ŞTİ.

Şirketimiz 2000 yılından itibaren personel ve taşımacılık sektöründe bünyemizi güncel olarak yenileyerek başarı ile itinayla bu günlere gelmiştir. Şirket merkezi İstanbul Tuzla’ da olup İstanbul Avrupa ve Kocaeli bölgesinde firma yetkilerimizle itina ile hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz hizmet; ileri sürüş, ilk yardım ve davranış kuralları eğitimlerini tamamlamış, tecrübeli sürücüler ile periyodik bakımları tamamlanmış, hizmetlere uygun marka ve model ile hizmet sunmaktayız. Araçlarımız kasko ve koltuk sigortalı olup firmamız tarafından takip edilmektir. Taşımacılıkta kaliteli, güvenli hizmet taahhüt ediyoruz. Bizlere fırsat verdiğiniz takdirde sizlere hizmet sunmaktan gurur duyacağımızı arz ederiz.
Saygılarımızla.

Personel Taşımacılığı

Ofisinizde, işyerinizde veya fabrikanızda çalışan personelinizin; sabah, öğle, akşam, gece servislerinin güvenli ve rahat yapılması için personel taşımacılığı hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Kendi alanlarımızda uzman ve profesyonel ekibimiz ile verdiğimiz bu hizmeti sunarak çözüm ortağımız olmak bizlere mutluluk verecek.

Öğrenci Taşımacılığı

GELECEK NESİLLERİ GELECEĞE TAŞIYORUZ.
Kendimizden daha çok önemsediğimiz çoçuklarımızın, okula gidiş – dönüşlerini güvenli, temiz, sağlıklı ve huzurlu bir ortamda yapması her ebeveynin istediğidir. Bizde bu istediğinizi çok iyi bildiğimizden güvenlik açısından donanımlı araçlarımız, 10 yılı aşkın tecrübesiyle personel kadromuz sizlerin hizmetinde. ‘Çocuklar bizim geleceğimiz, onlara değer vermek özen göstermek görevimiz’.